Lady Gaga nxjerr “zogun” në fushë në finalen e Superbowlit (FOTO)

Lady Gaga ka treguar më shumë seç çfarë kishte parashikuar në finalen e Superbowlit amerikan. Këngëtarja e njohur ka performuar përballë kamerave pa të brendshme.

Gaga në një moment që po pozonte para fotografëve ka kaluar një moment disi të sikletshëm. Kujtojmë që këngëtarja e njohu performoi gjatë pushimit në mesin e lojës mes New England Patriots dhe Atlanta Falcons në Houston.

Sa i përket përballjes Neë England Patriots triumfoi në finalen e Superboël me rezultatin 34-28 ndaj Atlanta Falcons.