Ky trajner po e drejton Dritën pas dorëheqjes së Isufit

Drita po vazhdon përgatitjet pa trajnerin e dorëhequr, Bekim Isufi.

Në mungesë të tij, ekipin po e drejton Afrim Shahini dhe Shefket Sermaxhaj, raporton Gazetasheshi.com.

Ndërkohë, klubi ka njoftuar se në bisedime me disa trajnerë dhe së shpejti do të vendoset kush do të jetë shef i shtabit teknik.