Ky futbollist gëzon tifozët e Liverpoolit (Foto)

149

Anësori i Liverpoolit, Roberto Firmino, i cili mungoi në fitoren e Liverpoolit prej 2:1 ndaj Chelseat, është rikthyer në stërvitje me pjesën tjetër të skuadrës.

Trajneri Jurgen Klopp ka konfirmuar se Firmino është mirë dhe i gatshëm për ndeshjen e së martës, ku Liverpooli do të përballet me Derby County në kuadër të Caiptal One Cup.