Ky është zëvendësimi më i shpejtë në histori të Premierligës? (Foto)

Skuadra e Chelseat ka triumfuar kundër West Bromit me rezultat 3 me 0.

Por në pjesën e parë të kësaj ndeshje ndodhi diçka që rrallë herë shohim. Ish-lojtari i Liverpoolit, Daniel Sturridge hyri në fushë nga fillimi dhe doli menjëherë pas 3 minutave.

Daniel Sturridge lasted just three minutes for West Bromwich Albion after going off injured The Liverpool loanee started for the Baggies against Chelsea on Monday night

Ai pësoi një lëndim të vogël, dhe u detyrua të largohej nga fusha e “Stamford Bridge”.

Ky mund të llogaritet si zëvendësimi më i shpejtë në histori të Premierligës. Kujtojmë se vendin e tij e zuri Rodriguez.