Ky është trajneri i njohur kosovar që ngjason shumë me Ghetto Geasyn (FOTO)

Ndonëse dallojnë shumë nga profesionet, kjo nuk mund të thuhet edhe për dukjen. Trajneri i njohur kosovar Arbnor Rifati ka shumë ngjajshmëri me artistin e estradës Getoar Selimin, i njohur ndryshe si Ghetto Geasy, shkruan Gazetasheshi.com.

Madje, në një foto të publikuar së fundmi Rifati duket shumë i ngjajshëm me Selimin edhe nga veshja e tyre.

Rifati dhe Selimi ngjasojnë shumë edhe nga sukseset e tyre, teksa po lënë gjurmë secili në profesionet e tyre.

Gazetasheshi.com ju sjell më poshtë disa imazhe për të vërtetuar më së miri ngjajshmërinë e tyre:

Foto: Arbnor Rifati, trajner i KB Ponte – Prizren
Foto: Getoar Selimi – këngëtar

/Gazeta Sheshi/