Ky është tifozi i Liverpoolit që ka bërë gafën më të madhe në jetë (Foto)

216

A mund të ketë tifozë të Liverpoolit në këtë moment që të jetë vërtet i trishtuar?

Me sa duket po: në rrjetet sociale është bërë i famshëm një tifoz i quajtur Spenser, i cili në Twitter ka rrëfyer një ndër gafat më të mëdha të jetës së tij.

I pranishëm në tribunën etifozëve ultras të Liverpulit, me një abonim sezonal, Spenser u dëshpërua aq shumë kur Dortmundi shkoi në avantazh 3:­1 saqë braktisi stadiumin, duke mos besuar më te mrekullia.

Në fakt, Liverpooli luajti një ndeshje të madhe dhe arriti të fitonte 4:­3, duke e lënë “të shkatërruar” tifozin mosbesues, i cili tregoi gjithçka në Twitter , duke marrë edhe plot sharje nga tifozët e tjerë të Liverpoolit.