Ky është baneri që do ta shpalosin "Dardanët" në stadium (Foto)

648

Tifozët e Përfaqësueses së Kosovës, “Dardanët” janë bërë gati për sfidën e parë kualifikuese kundër Finlandës.

Në një postim në Facebook, “Dardanët” kanë publikuar banerin dhe maicat më të cilat do të shfaqen në stadium gjatë ndeshjes.

Ata kanë publikuar dy fotografi me mbishkrimin “Dardanët në Finlandë do të jenë të pranishëm me këtë baner dhe këto maica”.