Kush janë heronjtë e fshehur të Real Madridit (FOTO)

228

Me ardhjen e Zinedine Zidanes në stolin e Real Madridit i gjithë stafi teknik ka ndryshuar, përpos Dr.Ximos i cili konsiderohet si njëri ndër mjekët më të mirë në botë, transmeton Gazeta Sheshi.

Mediumi i afërt me klubin madrilien Gazeta AS ka prezantuar një artikull në të cilën flet për heronjtë e fshehur të skuadrës madriliene, të cilët po e ndihmojnë skuadrën drejt sukseseve.

Nëse futemi nga ana e djathtë për ti lexuar emrat e tyre i mësojmë se kush janë ata:  Pedro Belón (fizioterapeut), Luis Llopis (trajner i portierëve), Javier Mallo (përgatitës i atletikës) , Mikel Aramberri (Doktor), Ximo Mas (Doktor), Jaime Benito (fizioterapeut), Antonio Pintus (përgjegjës për përgatitjen fizike), José Chaves (fizioterapeut), Víctor Fonseca (fizioterapeut) dhe David Bettoni (ndihmës i parë i Zidanes).

ballina/Gazeta Sheshi/