Kur mblidhen motrat Kardashian

218

Motrat Kardashian u mblodhën 10 ditë përpara për të festuar 19-vjetorin e më të voglës, Kylie Jenner.

Kendall, Kim, Kourtney dhe Khloe, së bashku me mamanë Kris ishin të pranishme në festën e zhvilluar në një klub në Hollivudin Perëndimor.

Ja si u paraqitën motrat në festën e ditëlindjes së më të voglës: