Kur gjinia e bukur zbukuron derbin e Superligës

Dueli derbi ndërmjet Gjilanit dhe Dritës u ndoq nga një numër rekord shikuesish, por ajo çfarë ra në sy ishte prezenca e gjinisë së bukur në numër mjaft të madh, përcjellë Gazetasheshi.com.

Krahas koreografisë spektakolare në tribunën ku ishin vendosur “Skifterët” ishin edhe një numër i madh i femrave që e zbukuruan këtë derbi edhe më shumë.

Më poshtë shihni disa nga fotot:

screenshot_4screenshot_3Fotografia e KF Gjilani - SkifteratFotografia e KF Gjilani - Skifterat/Gazeta Sheshi/