“Kthejnë sytë” nga bashkëshortja e Xhakës

Granit Xhaka ka qenë në vëmendje të mediave britanike në këtë fillim sezoni falë kontributit të dhënë në 10 ndeshjet e fituara, por këtë të enjte është zhvendosur vëmendja në një anëtar tjetër të familjes Xhaka, bashkëshorten e tij Leonita.

Mesfushori një ndër pikat e forta ka mbështetjen e bashkëshortes së tij, me të cilën kanë kurorëzuar martesën vitin e kaluar.

View this post on Instagram

❤️ @granitxhaka

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x) on

E përditshmja britanike “TheSun” i ka kushtuar një vëmendja të veçantë bukurisë së saj dhe historisë së tyre të dashurisë.

View this post on Instagram

My Princess ❤❤

A post shared by Leonita Xhaka (@leonitaxhaka2) on

Çifti janë njohur teksa mesfushori luante me Borussia Manchengladach ndërsa Leonita punonte në një lokal në Gjermani.

Bukuroshja është pranë Xhakës në Londër pas lëvizjes së tij 30 milionë Paund.

View this post on Instagram

My life ❤❤ My beauty ❤❤

A post shared by Leonita Xhaka (@leonitaxhaka2) on

View this post on Instagram

♡♡♡♡

A post shared by Leonita Xhaka (@leonitaxhaka2) on

View this post on Instagram

💛

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x) on

View this post on Instagram

You&Me❤️ #something #soon

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x) on