Krizë në Real Madrid, shikojeni çfarë i ka ndodhur Ronaldos

Problem i madh te skuadra e Real Madridit.

Mediat sportive kanë reaguar me habi pas humbjes së Real Madridit nga Real Betis me rezultat 0:1 në xhiron e pestë të La Ligës.

Po ashtu, në ballinat e tyre dominojnë titujt që shfaqin edhe krizën e ekipit dhe të sulmuesit Cristiano Ronaldo, i pafuqishëm për t’i ndihmuar ekipit.

Ronaldo u rikthye nga suspendimi prej pesë ndeshjesh moslojë, përcjell lajmi.net.

Por, as rikthimi i tij nuk i mjaftoi Real Madridit që të humb pikë të reja dhe tani ka plot shtatë më pak se lideri i La Ligës, Barcelona.