Kriza në çift, çfarë po ndodh mes Vandës dhe Mauros?

Mesazhet “e koduara” të ardhura në profilet personale të “Instagram” nga sulmuesi i Interit dhe bashkëshortesmenaxhere lënë dyshime mbi të pasionuarit e “gossip”-it nga bota e futbollit.

Wanda-Nara-and-Mauro-Icardi-seen-shopping-in-Milan

Prej disa ditësh, tashmë, janë publikuar vazhdimisht imazhe e fraza që shtojnë kureshtjen e “popullit” të uebit.

Të hënën në mbrëmje një postim në rrjetet sociale, i cili u hamendësua edhe si një shenjë “lamtumire” drejtuar Interit, shfaqi dyshimet e para; Ikardi shkruante: “Të thuash lamtumirë do të thotë të rritesh”.

sddfsNëse tifozët zikaltër kishin nisur të frikësoheshin një “divorci” me Ditën e djeshme bukuroshja argjentinase kishte publikuar një fotografi shumë sensuale me një dedikim: “La medida del amor se mide con la distancia”, që e përkthyer do të thotë “Dashuria matet nga distanca”.

ikardiE jo vetëm: më 31 janar i kishte paraprirë këtij postimi me një “Pensando en ti…” klubin, dikush hodhi si hipotezë një “krisje” me bashkëshorten.