Kosova do të luajë me këto fanella të hënën

383

Kosova ka zbuluar fanellat me të cilat do të paraqitet të hënën ndaj Finlandës.

Në fakt, është sulmuesi, Bersant Celina, i cili ka publikuar një foto me fanellën e Kosovës, shkruan Gazeta Sheshi.

Celina do të mbajë numrin 9 dhe do t’i prijë me gjasë sulmit të Kosovës.