Kololli rikthehet nga lëndimi, starton për FC Zurich

FC Zurich do të përballet në udhëtim me Wil në kuadër të kupës zvicerane.

Në formacionin startues të Zyrihut shihet edhe reprezentuesi i Kosovës, Benjamin Kololli, i cili është rikthyer nga lëndimi.

Kololli mungoji edhe për Kosovën në dy ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Evropian ndaj Çekisë dhe Anglisë.