Për një bark pa dhjam brenda vetëm 7 ditëve

173

Jini të ngopur dhe eliminoni peshën trupore – Ky koktej ju ofron energji të mjaftueshme, ndërkaq shkrin shtresat dhjamore nga beli!

Përbërësit:

  • 1 banane
  • 1 portokall
  • ½ filxhan me jogurt me përqindje të ulët yndyre
  • 1 lugë vaj kokosi
  • xhenxhefil sa mund të kapni me gisht
  • 2 lugë farëra liri
  • 2 lugë hirre pluhur

Përgatitja:

Të gjithë përbërësit përzieni, kënaquni me shijen e pijes një herë në ditë dhe do të shihni rezultatet që nga dita e shtatë.