Koeficienti i Barcelonës, Atleticos dhe Realit për ta fituar La Ligan (FOTO)

134
Bastoret vazhdojnë ta favorizojnë Barcelonën për ta fituar La Ligan.
 Madje, pas një ngritje të kuotës së katalunasve javën e kaluar për shkak të serisë së rezultateve negative, atyre u është ulur sërish koeficienti.

Bwin ia ka vënë kuotën 1.33 klubit “Blaugrana” për ta fituar La Ligan këtë edicion, kur kanë mbetur edhe tri xhiro deri në fund.

Pas Barcelonës vijnë Atletico Madrid me koeficient 5.50 dhe Real Madrid me 6.50.

bwin-4