Kjo skuadër del kampion në Ligën e Dytë – Grupi B (FOTO)

Me fitoren e realizuar në udhëtim ndaj Lugut të Baranit, ekipi i Grykës edhe zyrtarisht është shpallur kampion në Grupin B të Ligës së Dytë, shkruan Gazetasheshi.com.

Lirigzon Gjinovci dhe Pajazit Rexhepi realizuan për fitoren e skuadrës nga Drenasi që nga edicioni i ardhshëm do të garojnë në Ligën e Parë.

Skuadra e Istogut do të kërkojë inkuadrimin përmes barazhit.

Fotografia e K.F Gryka
Fotografia e K.F Gryka
/Gazeta Sheshi/