Kjo skuadër befason me interesimin për Van Persien

191

Paris Saint-Germain ka rënë në kontakt me Robin van Persie dhe kërkon ta ofrojë në skuadër.

Drejtori sportiv i ri i klubit, Patrick Kluivert, është i interesuar që ta ofrojë bashkëkombësin e tij që ka luajtur me Fenerbahce së fundmi.

Ish sulmuesi i Arsenalit dhe Manchester Unitedit, shihet si një opsion për Edinson Cavanin.

Fenerbahce do të jetë i hapur me oferta pasi lojtari ka kërkuar largimin.