Kjo që ka bërë pronari i Leicesterit është befasuese

194
Futbollistët e Leicester Cityt e kanë marrë nga një dhuratë të jashtëzakonshme para fillimit të sezonit të ri.

Pronari i klubit ka vendosur t’iu dhurojë atyre nga një makinë për titullin e fituar edicionin e kaluar.

Makinat janë të tipit “MBW i8” me vlerë prej 100 mijë funte.

Fat i keq për Ngolo Kanten, i cili shkoi te Chelsea dhe mbeti pa një makinë të tillë.

View image on TwitterView image on Twitter