Kjo gjyqtare të gjithmonë në pozicion jashtë loje (FOTO)

Denise Bueno është gjyqtarja më e re në futbollin brazilian. Bukurojsha brune tashmë ka qenë asistente e kryesorit në ndeshjen e amatorëve të ekipit Desire dhe Sporting de Sao Paolo, përcjellë www.gazetasheshi.com.

Por, ajo që ka lënë më së shumti përshtypje ishte veshja tejet provokative e kësaj gjyqtare, e cila është bër hit në mediat rozë.

Image result for Denise BuenoImage result for Denise BuenoImage result for Denise BuenoImage result for Denise Buenowww.gazetasheshi.com