Kjo është skuadra e re e Mustafit

368

Shkodran Mustafi sipas të gjitha gjasave do të transferohet në Premierligë.

Konfirmimi kësaj radhe vjen nga “Daily Star”, që ka zbuluar edhe detajet e transferimit.

Arsenali do të ofrojë 25 milionë euro për Mustafin dhe Valencia pritet ta pranojë ofertën sepse ky është çmimi që e kërkon, përcjellë “Lajmi.net”.

aReprezentuesi gjerman do të shkojë në “Emirates” si zëvendësues i gjermanit tjetër Per Mertesacker.