Kjo është skuadra e re e Januzajt

354

Adnan Januzaj është shumë pranë kalimit në Sunderland.

Futbollisti i Manchester Unitedit, Adanan Janzuaj mesa duket nuk po pëlqehet nga trajneri Jose Mourinho dhe është i lirë të largohet.

Për të tashme interesim kanë shprehur shumë skuadra të ndryshme evropiane, përfshirë këtu edhe Inter dhe Milan.

Sipas Manchester Evening News Januzaj është shumë pranë Sunderlandit, skuadër e cila drejtohet nga David Moyes, ish trajner i Unitedit.