Kjo është miqësorja e parë për Dritën

384

Drita që më vonë se të gjitha skuadrat tjera të Suprligës nisi përgatitjet, nesër (e diel) do të zhvillojë ndeshjen e parë miqësore.

Të përzgjedhurit e trajnerit Sadat Pajaziti do të jenë mysafirë të skuadrës së Tërnocit në manifestimin e ditëve të mergimtarëve dhe themelimin e 40-vjetorit të klubit nga Bujanoci.

Kjo ndeshje luhet nga ora 17:00.