Kjo bukuroshe ‘kallet’ për ekipin e shqiptarëve, shikoni se si reagon në shtrat

Prezantuesja italiane, Manila Nazzaro, është tifoze e flaktë e sportit e në veçanti futbollit, transmton Zëri.info.

Bukuroshja italiane e cila është shpallur edhe Miss Italia në vitin 1999 cemndet pas skuadrës së Lazios.

Te Lazio aktivizohet shqiptarët Thomas Trakosha, Valon Berisha dhe Riza Durmishi.

Së fundmi ka publikuar edhe disa fotografi në rrjetet sociale me fanellë të Lazios e shtrirë në shtrat.

Nazzaro me këtë rast e ka fituar edhe vëmendjen e mediave rozë në Itali.

ImageImage
Image