Kinsi Volanski nuk ka të ndalur, shikoni çmendurinë e radhës të modeles ruse

Bëmat e modeles ruse Kinsi Volanski nuk kanë të ndalur. 22-vjeçarja u bë e famshme pas futjes së fushë në finalen e Ligës së Kampionëve mes Liverpoolit dhe Totenhemit.

Pasi tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës, duke pushtuar rrjetet sociale dhe jo vetëm, Kinsli, së bashku me të dashurin e saj Vitali Zdorovestki janë zhvendosur në Barcelonë, teksa nuk kanë humbur kohë për të dhuruar spektaklin e radhës.

Modelja ruse

Në prezencën e qindra njerëzve, çifti shkoi buzë një shatërvani, për një puthje romantike, ndërkohë që u zhytën së bashku në ujin e shatërvanit.

Ky veprim i Kinsit dhe Vitalit i ka befasuar njerëzit e pranishëm rreth tyre, teksa nuk kanë munguar të qeshurat e shumta.