Këto janë fanelat e reja të Përfaqësueses së Kosovës (FOTO)

Federata e Futbollit e Kosovës brenda pak çastesh do prezantojë fanelat e reja, shkruan Gazetasheshi.com.
Gazetasheshi.com ua sjell fanelat e reja të cilat vazhdojnë të zotërohen nga ngjyrat e kaltëra dhe të verdha.