Këta janë rivalët e Sigal Prishtinës në FIBA Europe Cup

228

Sigal Prishtina ka mësuar rivalët e grupit në FIBA Europe Cup.

Kampioni i Kosovës, në basketboll do të jetë në grupin H, ku do të takohet me  Enisey Krasnoyarsk të Rusisë, dhe fituesin e duelit Merus – Demir Insaat, dhe humbësin e Rilski – Tsmoki.