Këta janë 7 lojtarët që po e presin konfirmimin e FIFA-s

234

Kosova ende nuk i ka të sigurtë shtatë lojtarët, ndër më të mirët për ndeshjen me Finlandën. Federata e Futbollit e Kosovës, vazhdimisht është duke pritur dritën e gjelbër nga FIFA.

Samir Ujkani, Amir Rrahmani, Alban Meha, Milot Rashica, Herolind Shala, Vedat Muriqi, Valon Berisha ende nuk dihet se a do të luajnë ndaj Finlandës, pavarësisht se janë grumbulluar me Përfaqësuesen, shkruan Olle.

FFK pret lajme positive sot, si dhe në ditën e ndeshjes.

lista