Kështu ndryshon tabela në Superligë pas dy ndeshjeve të zhvilluar sot

906

Me dy ndeshjet e ditë së sotme ka përfunduar edhe xhiroja e 22-të në Superligën e Kosovës në futboll, shkruan Gazetasheshi.com

Në Skenderaj, Drenica dhe Gjilani kanë luajtur baras pa gola.

Kurse, në ndeshjen tjetër Feronikeli ka arritur ta mposhtë në udhëtim skuadrën e Arbërisë me rezultatin e thellë 0-3.

Golat për skuadrën e Arbërisë i realizuan Argjend Malaj, Mendurim Hoti dhe Kojasevic.

Tabela pas xhiros së 221-të duket si më poshtë: /Gazeta Sheshi/