Kendall Jenner pozon për Calvin Klein

142

Modelja Kendall Jenner ka pozuar së fundmi për Calvin Klein, për reklamën e koleksionit të të brendshmeve Pranverë 2016.

Në fotografitë e realizuara ajo është e veshur më të brendshme të zeza dhe është e rrethuar nga meshkuj. Ajo që bie në sy në këto foto është trupi i tonifikuar dhe ngjyra e bronztë e lëkurës.

Jenner ka kontratë me Calvin Klein ka tashmë një vit dhe ne foto duket më seksi se asnjëherë më parë.