KEK-u – Liria, rezultati i ndeshjes do ju befasojë

281

KEK-u dhe Liria janë ndarë në paqe në miqësoren e zhvilluar ditën e mërkurë, deri sa kanë luajtur pa gola në stadiumin Agron Rama, shkruan Gazeta Sheshi.

Marrë në përgjithësi ishte një lojë mjaft e bukur dhe me raste shënimi, mirëpo që rrjetat e skuadrave rrespektive mbetën të paprekura.

13879414_182949088788708_3346396695551480812_n