Kastrati: Pse ky futbollist të huazohet, a vetëm pse janë dosta kryesia (Foto)!?

Skuadra e Prishtinën ka publikuar 38 futbollistët nën kontrat nën petkun e saj, ndërsa nuk ka shpëtuar edhe pa kritika, por kësaj here nga lideri i tifo-grupit, ‘Plisat’, Albert Kastrati.

‘Tigri’, ka reaguar për huazimin e futbollistit Visar Musliu, te skuadra e Shkëndijës, përcjell futbollikosovar.com.

Madje Kastrati ka shkruar se Musliu i është dashur shumë Prishtinës, dhe si ai nuk ka futbollist në Kosovë, duke ju referuar cilësive që ka Musliu.