Kamza – Ferizaj: Ja si përfundoj ky takim miqësor?!

Sot është luajtur një takim miqësor në mes të skuadrës nga Superliga e Kosovës, Ferizaj dhe asaj të Kategoris superiore, KF Kamza, shkruan futbollikosovar.com.

Fitore në këtë takim shenoj skuadra kosovare, Ferizaj me rezultat minimal 1:0.

Për ‘Ujqërit’ e Ferizajit, shenues ishte sulmuesi i njohur Florim Bërbatovci.