Jennifer Lopez e mahnitshme me fustanin ngjyrë rozë

175

Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Jennifer Lopez, ka vënë në pah format e trupit më seksi që ajo i ka.

Këngëtarja kishte të veshur një fustan ngjyrë rozë, i cili kishte disa si pulla të vendosura në disa pjesë dhe ishte shumë i shkurtër. Fustani gjithashtu ishte i këputur në disa pjesë dhe vinte në pah disa nga pjesët më të bukura të këngëtares.

Flokët e Lopez, ishin të thjeshta dhe grimi i saj ishte i lehtë. Si aksesorë ajo kishte të vendosur disa rrathë në dorë, një unazë dhe vath.

jennifer-lopez-1_7245