Jean Carioca realizon dhe feston me ‘shqiponjë’ (FOTO)

Fotografia e realizuar nga Albert Sinani

Feronikeli ndodhet në epërsi të lartë përballë ekipit FC A&N në kuadër të 1/8 së finales. Pas 60 minutave lojë, rezultati është 3-0 në favor të vendasve që tashmë ndodhen një hap para kalimit të çerekfinales, raporton Gazetasheshi.com.

Braziliani Jean Carioca Da Silva ka qenë njëri ndër autorët e tre goalve për ‘Industrialistët’.

Pas realizimit të golit Da Silva ka festuar me ‘shqiponjë’.

Më poshtë keni edhe imazhe të drejtpërdrejta nga stadiumi “Rexhep Rexhepi” në Drenas:

Jean Carioca duke festuar golin në ndeshjen Feronikeli – FC A&N
Jean Carioca duke festuar golin në ndeshjen Feronikeli – FC A&N

/Gazeta Sheshi/