James – Isco, njëri do të largohet nga Real Madrid

116
Isco ose James Rodriguez, njëri do të largohet nga Real Madrid para mbylljes së afatit kalimtar të verës.

Real Madrid bëhet gati për një largim të madh.

Isco ose James Rodriguez, njëri prej tyre do të ndahet me “Los Blancos” në ditët e fundit të afatit kalimtar të verës.

E përditshmja sportive madrilene “Marca” raporton se njëri prej tyre nuk do të jetë pjesë e ekipit nga Santiago Bernabeu në edicionin e ardhshëm.

Reprezentuesi kolumbian kërkohet nga Chelsea.

Kurse, ai spanjoll pëlqehet nga Juventus dhe Milan.