“Jam me Realin: Messi më ka lënduar gjithnjë, mirëpo tani më shumë”

176

Raquel, vajza e cila u godit me top nga Lionel Messi në El Madrigal vikendin e shkuar, ka dhënë një intervistë për RAC-1, me ç’rast ka folur për skuadrën e preferuar dhe dhimbjet që i ka shkaktuar Messi, transmeton Gazeta Sheshi.

“Jam me Realin: Messi më ka lënduar gjithnjë, mirëpo tani më shumë”, ka deklaruar Raquel.

Megjithatë, vajza ka pranuar ndihmën e stafit mjeksor të skuadrë blaugranase, madje ka pranuar një ftesë për ta ndjekur nga afër Barcelonën në Camp Nou.

/Gazeta Sheshi/