Ja si do të luajnë Barça, Reali dhe Atletico në sezonin e ri (FOTO)

199

Duhet të presim edhe dy javë për të parë nisjen e sezonti të ri në La Liga. Barcelona, Atleti coMadridi dhe Real Madridi mbajnë si magnet ngjitur me televizorin miliona teleshikues nga gjithë bota.

Merkatoja e verës ende nuk ka përfunduar, por me përjashtim të ndonjë zyrtarizimi të ditëve të fundit klubet i kanë kryer transferimet e veta.

Në Madrid dhe Barcelonë nuk pritet të ketë shumë ndryshime të bujshme.

Formacioni i mundshem i Realit ne sezonin e ri
Formacioni i mundshem i Barcelones ne sezonin e riFormacioni i mundshem i Atleticos ne sezonin e ri