Ja çfarë bëjnë Mustafi e Ozil pas supergolit të Xhakës (Foto)

283

Goli i Granit Xhakës ka gëzuar të gjithë në Arsenal, posaçërisht mbrojtësin shqiptar, Shkodran Mustafi.

Ish-ylli i Valencaias është shprehur i lumtur për fitoren dhe golin e Granitit.

“Ishte një fitore e merituar! Urime vëllait tim Granit Xhaka për golin e tij të parë me klubin”, ka shkuar Mustafi në Instagram.

Me këtë rast mbrojtësi shqiptar ka përdorur edhe thurjen (hashtagun) #shqipe, duke treguar prejardhjen e tij dhe të Granitit.