Ish ylli i Realit dhe Barcës kthehet në Evropë, te skuadra që se njeh askush (Foto)

184
Javier Saviola është kthyer në Evropë.

Legjenda argjentinase, Javier Saviola është kthyer në futbollin evropian.

Lojtari që ka luajtur për Barcelonën dhe Real Madridin i është bashkuar skuadrës nga Andorra, FC Ordino.

Saviola te FC Ordino, do të jetë asistent i trajnerit.