Ish e dashura e Quagliarellas viktimë e hakerëve, i zbulohen fotot intime (FOTO +18)

Ish e dashura e Fabio Quagliarellas, paraguaiania Claudia Galanti ka njoftuar se ka rënë pre e një sulmi në llogaritë e saj online dhe se i janë hakuar një pjesë e mirë e të dhënave personale.

Vajza e ekraneve në Paraguai, ka treguar nëpërmjet një postimi se i kanë ndërhyrë ne email, llogaritë në rrjetet sociale, telefon, mesazhe dhe gjithandej, ndërsa i kanë kërkuar para për të mos shpërndarë të dhëna.

Mes të dhënave që i janë hakuar Claudias, janë edhe disa foto intime të saj, një pjesë e të cilave janë shpërndarë tashmë në rrjetet sociale.