Interi zëvendëson Icardin me sulmuesin e Realit

210

Skuadra e Interit mund të mbetet pa sulmuesin, Mauro Icardi, i cili po kërkohet nga Napoli, skuadër e cila është gati të ofrojë 60 milionë euro.

Inter menjëherë ka gjetur zëvendësuesin e tij, dhe ai është sulmuesi spanjoll i Real Madridit, Alvaro Morata.

Corriere della Sera shkruan se, Mancini është fans i Moratas dhe me një ofertë të mirë do të mund të bindnin edhe Real Madridin.