Interi i kthehet fitoreve (Video)

Interi është rikthyer te fitorja në Serie A.

Zikaltërit në kuadër të xhiros së 16-të në Serie A, kanë mposhtur në ‘San Siro’ 2:0 Genoan.

Të dy golat për Interin i shënoi mesfushori kroat, Marcelo Brozovic, në minutat 38’ dhe 69’.

Pas kësaj fitore, Interi renditet në vendin e tetë me 24 pikë.