Interi bën goditjen e madhe në merkato (FOTO)

296

Zikaltërit kanë arritur marrëveshje me Lazion dhe Candreva ka udhëtuar drejt qytetit të Milanos sot.

Detajet e transferimit nuk janë bërë ende të ditura, por ato do të publikohen së shpejti.

Candreva është përforcimi më i madh i Interit në afatin kalimtar deri më tani.

dfdf