Inter-Palermo, ja formacionet zyrtare

122

Inter për të kapur objektivin Champions, duhet të kalojë nëpërmjet rivalit sicilian, Palermo. Në sfidën që do zhvillohet në San Siro, në mesin e të ftuarve është edhe sulmuesi shqiptar, Rei Manaj. Ndërkohë, Mancini dhe Iachini kanë gati përbërjet;

 

Inter: Carrizo, Mirollo, Miranda, D’Ambrosio, Nagatomo, Kondogbia, Palacio, Medel, Ljajic, Perisic dhe Icardi.

Palermo: Sorrentino, Vitiello, Andjelkovic, Gonzalez, Rispoli, Hiljemark, Chochev, Maresca, Pezzella, Gilardino dhe Vasquez.