Icardi dhe Wanda me skena porno, shpërthejnë tifozët e Interit (FOTO +18)

Mauro Icardi po pret fundin e sezonit për t’u larguar nga Interi, pas problemeve të shumta që ka kaluar me klubin zikaltër këtë edicion futbollistik.

Gruaja dhe menaxherja e tij Wanda Nara nuk pret verën për t’u vënë në qendër të vëmendjes, por e gjen gjithmonë një arsye për të bërë lëmsh vendin. Në ditët e fundit, Wanda ka postuar foto të setit të fundit fotografik me Icardin.

Foto shumë provokuese, ku Icardi dhe Wanda pozojnë të zhveshur para aparatit fotografik. Tifozvëve të Interit nuk u ka pëlqyer aspak diçka e tillë dhe kanë lënë komente të tipit: “Nuk vjen turp?; A jeni në pornohub, apo në Instagram?; Po bëni film porno?”. Fotot nuk kanë nevojë për koment!