Ibrahimovic rikthehet në mënyrën më të mirë te Milan, shënon një gol të bukur ndaj Cagliarit (VIDEO)

AC Milan ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Cagliarit në udhëtim.

Pas Leaos, tani edhe Ibrahimoviq ka realizuar për ta hapur llogarinë me Milanin pas rikthimit në Itali.

Ai pranoi një asist nga Theo Hernandez dhe me mjeshtëri e dërgoi topin në rrjetë.

Golin e Ibrës mund ta gjeni në videon e mëposhtme:

/Gazeta Sheshi/