I biri i Sissokos i jep autograf Benitezit (Foto)

148

Para fillimit të duelit të Ligës Premier ndërmjet Newcastle United dhe Manchester City është parë një imazh mjaft interesant ndërmjet djalit të futbollistit Sissoko dhe trajnerit të laraskave Rafael Benitez.

Djaloshi i ri kishte zënë vendin e teknikut spanjoll para fillimit të duelit, ndërkohë ky i fundit i kërkoi atij një autograf, me ç’rast ky imazh u kap menjëherë nga mediat në ishull që tashmë kanë pushtuar ballinat me këtë super foto, përcjellë Gazeta Sheshi/

1461134302_688608_1461134366_noticia_normal