Historike: Ja si u ngrit flamuri i Kosovës në Rio (Video/Foto)

151

Flamuri i Kosovës është ngritur në Rio të Brazilit, ku sot nisën Lojërat Olimpike.

Lajmi.net ka siguruar një video, ku shihet duke u ngritur flamuri ynë në Brazil, derisa në të shihet edhe presidenti Thaçi i ngritur në këmbë së bashku me të pranishmit, në nderim të flamurit.

Ekipi olimpik i Kosovës është kompletuar në Rio dhe ata s’i duket paraprakisht, po relaksohen në Rio.

riohasha1riohasha2riohashaa